بلیچینگ دندان چیست و روش ، تعرفه و قیمت آن

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان چیست و روش ، تعرفه و قیمت آن

سفید کردن دندان یا بلیچینگ دندان روشی است که لکه های زرد و تغییر رنگ دندان را از بین می برد یا دندان هایی که از رنگ طبیعی خارج شده اند را ترمیم می کند. در این مطلب به این که بلیچینگ دندان چیست و قیمت و تعرفه آن در تهران چگونه است می پردازیم.

گزینه های بلیچینگ دندان :

  • سفید کردن دندان ها در مطب
  • سفید کردن دندان در منزل
  • ترکیبی از یک یا دو جلسه از هر دو روش فوق

بلیچینگ دندان

روش سفید کردن دندان یا بلیچینگ دندان بر اساس شدت لکه و نوع آن در جلسه بررسی مشخص می شود.

در هر سه روش ، استفاده از محصولات سفید کننده مبتنی بر پراکسید هیدروژن. روش سفید کردن در منزل از 3٪ -15٪ پراکسید هیدروژن وجود دارد در حالی که این میزان در سیستم سفید کردن دندان در مطب 15٪ -40٪ است.

محصولات مختلف با درصد مختلفی از مواد مؤثر برای کلیه روش فوق ذکر شده است.

زمان استفاده هر ماده و خلق و خوی آن متفاوت است که اساس آن را بر اساس شرایط تعیین می کند. نگه داشتن مواد در مدت زمان طولانی تر یا کوتاه مدت منجر به نتیجه بهتر نمی شود و ممکن است باعث حساسیت زیادی به دندان شود.

هر نوع بلیچینگ دندان مزایا و مضرات خود را دارد. قبل از انجام روش سفید کردن در منزل ، باید با دندانپزشک خود مشورت کنید. این روش برای همه توصیه نمی شود. روکش دندان یا کامپوزیت که شکل دندان را نیز عوض می کند می تواند راهی موثر برای زیبایی بیشتر دندان ها باشد.

بلیچینگ دندانبلیچینگ دندان چیست

بلیچینگ دندان در مطب دندانپزشکی

روش سفید کردن دندان یا بلیچینگ دندان در مطب ، می تواند سریعتر دندان را روشن تر کند. راه حل های سفید کننده که در مطب استفاده می شوند از کیت های خانگی قوی تر هستند. علاوه بر این ، نور ، گرما یا ترکیب هر دو ممکن است سرعت را افزایش داده و روش سفید کردن را تشدید کند.

سفید کردن دندان در منزل

بلیچینگ دندان

روش های مختلفی برای روش سفید کردن در منزل وجود دارد که متداول ترین روش ها عبارتند از:

نوارها و ژلهای سفیدکننده دندان: دندانها را با مسواک یا نوارهای نازک بکشید. این محصولات سفید کننده مبتنی بر پراکسید هیدروژن باید دو بار در روز به مدت 10-14 روز استفاده شود و نتیجه آن حداقل 4 ماه طول بکشد.
خمیردندان های سفید کننده دندان. از آنجا که آنها به راحتی ساینده هستند ، هر خمیردندان دیگر همان اثر را دارند و به از بین بردن لکه دندان کمک می کنند. با این حال ، سفید کردن خمیر دندان حاوی مواد شیمیایی و مواد جلا دهنده است که می تواند بدون استفاده از مواد سفید کننده لکه ها را از بین ببرد.

سفید کننده دندان نسبتاً ارزان هستند و تقریباً یک سایه را درخشان می کنند. برخی از خمیردندان های سفید کننده حاوی پراکسید هستند اما اثر زیادی ندارند زیرا به اندازه کافی طولانی روی دندان نمی گذارند.
قالب های سفید کننده دندان: در این روش یک سینی محافظ مانند دهان که توسط ژل های پایه پراکسید پر شده است ، می تواند در روز برای چند ساعت در روز و به مدت چهار هفته استفاده شود. می توانید این قالب های سفید نشده را بدون نسخه از داروخانه خریداری کنید یا از دندانپزشک خود بخواهید که قالب های سفارشی را برای شما ایجاد کند.

همچنین شما می توانید از پولیش دندان برای زیبایی ، سفیدی و براقی هرچه بیشتر دندان های خود استفاده نمایید.

برای اطلاع از نرخ و قیمت بلیچینگ دندان در مطب با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید یا می توانید از طریق دکمه مشاوره در واتساپ از هزینه های بلیچینگ دندان در تهران آگاه شوید.

امتیاز دهی به این مقاله

برای ثبت امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز / 5. تعداد امتیلز

نظر بدهید

تهران

بین میدان کاج و میدان شهرداری , نبش خ مروارید , ساختمان پزشکان مروارید , طبقه 4 , واحد28

09036070721

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 10:00 الی 20:00

ارسال ایمیل

drbanafsheizadi74@gmail.com
نمونه کار
مشاوره آنلاین